BREAKING NEWS

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi të vërtetat e pandemisë dhe skandalin e numrit të vdekjeve: E kuptuam situatën menjëherë, jam i gatshëm të vë bast se vendet që janë mbyllur ...

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi
x

Politike

Ambasada e Rusisë në Tiranë mesazh ngushëllimi kryeministrit Rama për ndarjen nga jeta të nënës: Mendimet dhe lutjet tona janë...

Ambasada e Rusisë në Tiranë mesazh ngushëllimi kryeministrit

Ambasada e Rusisë në Tiranë i ka shprehur kryeministrit Rama ngushëllimet e ndjera për ndarjen nga jeta të nënës së tij, Anetës.

Ambasada ka shpërndarë postimin e Ramës dhe ka shkruar se mendimet dhe lutjet e tyre në këto momente të vështira janë me familjen e saj.

"Nga lajmet e mediave me keqardhje të thellë mësuam sot për ndarjen nga jeta të znj. Aneta Rama. Ambasada Ruse në Shqipëri i shpreh ngushëllime kryeministrit dhe familjes së tij. Mendimet dhe lutjet tona në këto momente të vështira janë me ju", shkruan ambasada.

Ambasada e Rusisë në Tiranë mesazh ngushëllimi kryeministrit

Më të lexuarat