Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Përplasjet e forta, ambasadorja Yuri Kim ultimatum të prerë Ramës dhe Bashës: Ju jeni pala përgjegjëse, mos harroni marrëveshjen e ...

Përplasjet e forta, ambasadorja Yuri Kim ultimatum të prerë
x

Politike

Ndodh incidenti në sallë/ Ndërpritet fjalimi i Hotit për dialogun (VIDEO)

Ndodh incidenti në sallë/ Ndërpritet fjalimi i Hotit për

Një incident ka ndodhur gjatë tryezës së organizuar nga KDI, e ku ishte duke folur kryeministri Hoti.Në momentin që Hoti ishte duke mbajtur fjalim, dy aktiviste të PSD-së kanë ndërprerë fjalimin e Hotit.

Në ato momente kanë shpërthyer edhe fishkëllimat.Të njëjtat, Hotit ia kanë përmendur të drejtat e grave, mirëpo se nuk është dëgjuar saktësisht se cila ishte arsyeja e një veprimi të tillë.

“Nuk e keni gjetë njeriun e duhur për këtë. Sepse jam në anën e juaj”, i është përgjigjur Hoti atyre.

“S’e keni gjet as vendin as njeriun e duhur me bo këtë veprim”, ka thënë ai.

Më të lexuarat