BREAKING NEWS

Atentat në orët e para të mëngjesit/ Vdes në spital personi që u qëllua me silenciator dhe u gjet i shtrirë në mes të rrugës pranë Piramidës

Atentat në orët e para të mëngjesit/ Vdes në spital
x

Politike

“Ndodh për herë të parë”, Majlinda Bregu ndan informacionin e rëndësishëm për Shqipërinë dhe rajonin: Të premten do të...

“Ndodh për herë të parë”, Majlinda Bregu ndan

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka me dije se të premten do të publikohen të dhëna të rëndësishme në nivel rajonal për krizën ekonomike dhe punësimin. “Për herë të PARË Observatori i (pa) punësisë  në nivel RAJONI nga RCC”, shkruan Bregu.

Postimi i Bregut

Për herë të PARË Observatori i (pa) punësisë  në nivel RAJONI nga RCC!  

Ndërsa presim ???? kemi dhe shqetësime vitale si ekonomia/ puna.

Çfarë ka ndodhur në rajonin tonë? Cilët sektorë u prekën më shumë; sa dyer u mbyllën; sa është numri i të papunëve sot; cilat kategori dhe gjini

Çfarë mund të bëjmë për të lehtësuar kriz?n ekonomike që do të zgjasë edhe përtej pandmisë?

Të Premten???? #staytuned

Më të lexuarat