BREAKING NEWS

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa
x

Politike

Ndodhen prej muajsh në Hagë, zbulohet çfarë bën Behgjet Pacolli për Thaçin dhe ish-komandantët e tjerë

Ndodhen prej muajsh në Hagë, zbulohet çfarë bën

Mësohet se janë fondacione për ish-komandantët që gjenden në Hagë për t’i ndihmuar për mbrojtjen e tyre. Njëri që do të ndihmojë është edhe Behgjet Pacolli.

Ai në një intervistë e ka konfirmuar se ka bërë ndarjen e mjeteve.

“Pa marr parasysh a janë të gjithë miq te mi a jo, ata janë atje dhe përballen me drejtësinë dhe sigurisht që meritojnë të ndihmohen. Edhe publiku e din që kurrë nuk jam tërheq nga këto çështje dhe do të jem prapa atyre që kam thënë. Do të ndihmoj dhe besoj që edhe qytetarët e tjerë do të ndihmojnë”, ka thënë ai për lajmi.net.

Pacolli ka thënë se beson në pafajësinë e tyre dhe se ata do të fitojnë këtë betejë.