BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Politike

Ç’ndodhi në korridoret e selisë blu pak para mbledhjes së Enkelejd Alibeajt? Dash Sula përballet në selinë blu me deputetin e PD-së, ‘urdhërohen’ gazetarët: Mos e nxirrni shumë Dashin në Tv se...

Ç’ndodhi në korridoret e selisë blu pak para mbledhjes

Enkelejd Alibeaj ka mbledhur ditën e sotme grupin parlamentar për të vijuar konsultimet për të dakordësuar dy emra që Partia Demokratike do të dërgojë në tryezë si kandidatë për president.

Në mbledhje kanë marrë pjesë vetëm 23 deputetë, dy të tjerë janë online ndërsa deputetja Ilda Dhori ka njoftuar se do t’i bashkohet takimit më vonë.

Pak para nisjes së mbledhjes një nga deputetët që mori pjesë, Dash Sula është përballur me një anëtarë të Rithemelimit Flamur Noka.

Ky i fundit u ndal të fliste me të, ndërsa iu drejtua  gazetarëve me batutë që të mos nxjerrin Sulën në televizor pasi mund të bëhen xheloz të tjerët.

Më të lexuarat