BREAKING NEWS

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”,
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u largua deri sa numëroi të gjithë votat”/ Ina Zhupa mes dhimbjes ndan lajmin e trishtë: Një nga djemtë më të mirë! Po na plas zemra

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u
x
BREAKING NEWS

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu nipi i deputetit të njohur të PD-së, rrëqeth me mesazhin politikani dhe jep lajmin tronditës: Më fal Armando…

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu
x
BREAKING NEWS

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është 22-vjeçari që vdiq mbrëmjen e sotme në Sarandë

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është
x
BREAKING NEWS

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë, ndërron jetë në spital 22-vjeçari

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në Sarandë shiu bën namin, ja mbathin pushuesit

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në
x
BREAKING NEWS

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i përkiste trupi i dekompozuar në Malin e Gramozit (Emri)

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i
x
BREAKING NEWS

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me Ramën në Sofje, Shqipëria ka probleme me...

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me
x

Politike

“Ndrikulla 5 milionëshe”/ Plas keq sherri mes Berishës dhe Spiropalit në Kuvend, ish-kryeministri nuk lë gjë pa thënë: Unë do të nxjerrë çdo aferë! Burri i kësaj zonjës...

“Ndrikulla 5 milionëshe”/ Plas keq sherri mes Berishës dhe

Ish-kryeministri Sali Berisha u përplas sot në Kuvend me ministren Elisa Spiropali. Gjithçka nisi pasi Berisha tha se Edi Rama dhunon fjalën e lirë dhe mediat.

“Ndrikulla 5 milionëshe është famoze me Salarjon e saj që tenderin ia jep vëllait të tij. Tenderat e ujësjellësit,i merrte burri i kësaj zonjës, ia jepte vëllait që të shtoheshin milionat.

Përveç kësaj, zonja që u pasurua aq shumë në dogana, burrin e çoi nga ujësjellësi në tenderët e KESH-It ose OST. Aty përsëri Salarjoni , nëse ka një burrë dhe një grua që kanë lumturuar njëri-tjetri me lekë publike janë Spiropali.

Unë do të nxjerrë çdo aferë, vjedhje  që bëni, që kushtëzon të gjitha qëndrimet tuaja. Është detyra ime.

Yt shoq i jep tender vëllaut tënd, nuk ka vjedhje me të madhe ditën për diell se kjo. Ja ku e ke.”, u shpreh Berisha.