BREAKING NEWS

Detaje të reja për vajzën e showbizz-it e implikuar në botën e krimit/ Si i ndihmoi Marina Fara dhe mikesha e saj dy transportuesit e drogës t’i arratisen policisë (Telefonata që e 'fundosi')

Detaje të reja për vajzën e showbizz-it e implikuar në
x

Politike

Ndryshime në Qeveri, Rama firmos dy emra të rinj. kush do jenë dy zv. ministret e reja (Emrat)

Ndryshime në Qeveri, Rama firmos dy emra të rinj. kush do jenë dy

Pas dorëheqjes nga detyra ditën e djeshme, të zv, ministrit të Ekonomisë dhe Financave, Elton Haxhi nuk do jetë më zëvendës ministër i Ekonomisë dhe Financave. 

Adela Xhemali dhe Vasilika Vjero emërohen zv. ministre të Financave. Vendimi është marrë në mbledhjen e djeshme të qeverisë pas dorëheqjes së Elton Haxhit dhe Erjon Luçit.

Pas vendimi ditën e djeshme reagoi edhe vetë Elton Haxhi, ku ka deklaruar se nuk mund të vijoja më në atë detyrë.