BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Politike

“Në 6 Mars futet Meta dhe Berisha’”/ Kryeministri Rama paralajmëroi zhvillimet e reja politike, Presidenti jep përgjigjen e prerë: Duhet të gjithë të marrin seriozisht...

“Në 6 Mars futet Meta dhe Berisha’”/ Kryeministri Rama

Presidenti Ilir Meta nga konferenca e jashtëzakonshme që po mban në Presidencë u pyet sot nga gazetarët nëse në 6 Mars do të futet në zgjedhjet e pjesshme lokale sëbashku me ish-kryeministrin Sali Berisha. Një lëvizje kjo që u paralajmërua mbrëmjen e djeshme edhe nga kryeministri Edi Rama.

“Duhet të gjithë të marrin seriozisht, çështjen e situatës me zgjedhjet. është me interes të një grupi të caktuar për të fshehur të vërtetat, dhe në interes të oligarkëve që përfitojnë shumë nga kjo situatë. është një dramë në rritje për familjet shqiptare. Shikoni ku jemi ne dhe ku janë ata. Që të mos përfundojmë si një vend tjetër, në falimentim”, u shpreh Meta.

Më të lexuarat