BREAKING NEWS

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/ Rithemelimi zbardh agjendën, ja si do të mësohen emrat fitues. Berisha e Paloka do të…

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj demokracisë, ish-kryeministri është simboli i korrupsionit, pas SHBA edhe BE pritet ta shpallë “non grata”

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”: Kush janë ministrat më të korruptuar në qeveri, surpriza e madhe është Edi Rama, ja në çfarë vendi renditet në listë

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”: Kush janë ministrat
x
BREAKING NEWS

26 maj 1996- 26 maj 2022, ja si Sali Berisha dhunoi dhe përgjaku opozitën 26 vjet më parë, flasin protagonistët

26 maj 1996- 26 maj 2022, ja si Sali Berisha dhunoi dhe përgjaku
x
BREAKING NEWS

Thellohet skandali me koncesionet, Ministria e Shëndetësisë jep për “Hemodializën” 2.5 milionë euro për punë të pakryera

Thellohet skandali me koncesionet, Ministria e Shëndetësisë jep
x
BREAKING NEWS

Ja plani i Londrës dhe Uashingtonit për të marrë nën ombrellën e vet Ballkanin Perëndimor pas refuzimit të BE për ta integruar

Ja plani i Londrës dhe Uashingtonit për të marrë nën
x
BREAKING NEWS

Hapet “Kutia e Pandorës” në Rusi, lëvizja e bujshme e 100 zyrtarëve të lartë që do të shkundë nga themelet Kremlinin, Vladimir Putin në alarm

Hapet “Kutia e Pandorës” në Rusi, lëvizja e bujshme e
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi tronditës nga Rusia: Perëndimi ka shpallur një luftë totale, ja kur do e zhdukim Gjermaninë me bombë atomike

Paralajmërimi tronditës nga Rusia: Perëndimi ka shpallur një
x

Politike

“Në Amerikë japin dorëheqjen për imoralitetin”/ Evi Kokalari shpërthen keq ndaj Grida Dumës, bën deklaratën e papritur edhe për Gaz Bardhin: Unë e kam problem që ai...

“Në Amerikë japin dorëheqjen për imoralitetin”/

Aktivistja shqiptaro-amerikane Evi Kokalari sulmoi mbrëmjen e djeshme disa herë deputeten e PD-së Grida Dumën.

Në rrëfimin e saj, Kokalari tha se Duma ishte një personazh i promovuar nga ish-kryeministri Sali Berisha që tani i ka kthyer shpinën, teksa sipas saj pret për të përfituar sërish. Ndërkohë që nuk la pa përmendur as Gazment Bardhin, edhe pse nuk qëndroi gjatë tek akuzat ndaj tij.

"Më vjen keq që kam dalë hapur kundër Gridës. Duhet të flasim për të gjitha. I kisha të provuara të gjitha ata që fola për jetën e saj private. Ajo nuk foli fare. Kanë një tangërllik këto që unë nuk e di... Unë i flisja, ia bëra reputacionin "trash", ajo rrinte. Unë e kam problem që Gaz Bardhi që nuk është i hapur me veten. Të lutem mos më fusni në telashe. Në Amerikë japin dorëheqjen për moralitetin. Sali Berisha ka bërë shumë për gocat. Ajo ka kaluar në ekstremin tjetër, Berisha i ka bërë karrierën kësaj dhe kjo i tha Lul Bashës mua do më kesh gjithmonë nga pas. Ajo po pret tani të shohë nga fryn era. Është ambicioze. Nuk ka integritet ajo,"-tha Evi Kokalari.

Më të lexuarat