Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin gjatë natës Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin
x

Politike

Në ditën e dashurisë, Rudina Hajdari publikon foton e njeriut të saj të dashur me lule në duar

Në ditën e dashurisë, Rudina Hajdari publikon foton e njeriut

Deputetja e opozitës Rudina Hajdari, ka zgjedhur ta urojë Shën Valentinin në mënyrë më të ëmbël.

Hajdari ka postuar një foto të vajzës së saj Sihana e cila duket në foto me disa trëndafila të kuq në dorë.

"Sihana duke shpërndarë lule për festën e Shën Valentinit. Gëzuar Shën Valentinin nga ne", shkruan Hajdari.

Në ditën e dashurisë, Rudina Hajdari publikon foton e njeriut