BREAKING NEWS

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa
x

Politike

Në ditën më të rëndësishme të djalit të saj, Elisa Spiropali ndan foton e ëmbël dhe bën dedikimin special

Në ditën më të rëndësishme të djalit të

Djali i ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropalit feston një vjetorin ditën e sotme.

Nuk kishte sesi në një ditë kaq të veçantë të mungonte urimi dhe fotot e ëmbla.

Vetëm pak minuta më parë ministrja ka postuar një foto në rrjetet sociale, teksa shihet duke puthur djalin e saj Kren në ballë, ndërsa mbrapa shihen tullumbacet ku shkruhet “ditëlindje”.

“Ka mama çun Kren 1”, shkruan ajo në postim, teksa e ka shoqëruar me një zemër të kuqe.

Kujtojmë që Elisa Spiropali është nëna e dy fëmijëve, një vajze me ermin Nalta dhe djalin Kren.

Në ditën më të rëndësishme të djalit të