BREAKING NEWS

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë në Rrëshen, reagon Policia dhe jep detajet e para

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë
x

Politike

‘Në fakt me atë bunkerin, Surrelit ja kanë bërë glasën’, Grida Duma thumbon keq Ramën

‘Në fakt me atë bunkerin, Surrelit ja kanë bërë

Ish-deputetja Partisë Demokratike ka dhënë së fundmi një intervistë ndryshe rreth jetës së saj personale dhe si politikane. E ftuar në “3shat”, Duma tregoi disa detaje interesante nga jeta e saj.

E pyetur se nëse do të kishte mundësi të shndërrohej në shpend, cilin shpend do të zgjidhte, ish-deputetja zgjodhi fajkoin.

Binjakët e ngacmuan më tej Dumën duke e pyetur se si fajkua, cilin vend do të zgjidhte për të bërë glasën në Surrel, ish-deputetja u tregua thumbuese.

“Në fakt me atë bunkerin, Surrelit ja kanë bërë glasën,”– tha ajo, duke nënkuptuar shtëpinë e kryeministrit Edi Rama.