BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Politike

“Ne jemi krenar për ty”, Gramoz Ruçi i drejtohet me një mesazh të fortë Fatos Nanos: I vetmi faji i yt është që...

“Ne jemi krenar për ty”, Gramoz Ruçi i drejtohet me

Ditën e sotme mbahet Kongresi i Partisë Socialiste, ku gjatë fjalës së tij, kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi i’u drejtua me një mesazh Fatos Nanos, ku tha se krenohen me të dhe se i vetmi faji i tij është që ishte kryetari i tyre.

“I dashur Fatos! Ne jemi krenar për ty për shumë gjëra. Shumëkush nga ne dhe kundërshtarët i thotë vetes politikan. Askush nuk thotë dot që nuk je politikan. Jemi krenarë që të kemi pasur kryetar për 14 vjet. I dashur Fatos, shumë nga ne u persekutuan. Por 4 vite burg i bëre vetëm ti. Për të vetmin faj se ishe kryetari ynë”, tha Ruçi.

Më të lexuarat