Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Në këtë moment ai duhet të shpallte zgjedhjet e parakohshme", aleati i Bashës sulmon ashpër Ramën

Postuar: 15/05/2019 - 17:44

Aleati i Bashës, Nard Ndoka  thekson se Rama e ka humbur lidhjen me realitetin, e se me djegien e mandateve nuk është opozita që ka dalë nga sistemi, por kryeministri ai që ka rënë nga sistemi.
 
“Ne e kishim paralajmëruar djegien e mandateve, por nuk ka patuar asnjë reflektim nga ana e kryeministrit. Është një kryeministër që e ka humb realitetin, për faktin që në momentin që ai u ndodh para faktit për djegien e mandateve. Në momentin që opozita dogji mandatet, sistemi u shemb. Në këtë moment ai duhet të shpallte zgjedhjet e parakohshme për t’u testuar”, tha Nard Ndoka.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 13:34

Kryeministri Edi Rama, vijon ende luftën me artistët për Teatrin e ri Kombëtar. Në një reagim në Facebook, Rama ka publikuar një mendim të Genc Fugës për një teatër të ri.

Postuar: 25/08/2019 - 13:30

Benefitet që u ofron ligji duket se shfrytëzohen mjaft mirë nga pushtetarët shqiptarë.

Postuar: 25/08/2019 - 13:10

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, më anë të një postimi në Facebook ka propozuar një zgjid

Postuar: 25/08/2019 - 12:30

Ish-kryetari i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi tregoi dje sesi ish-kryeministri Sali

Postuar: 25/08/2019 - 12:22

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka përgënjeshtruar kryeministrin Edi Rama, sipas të cilit nuk ka bër

Postuar: 25/08/2019 - 11:30

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Evropian ka hedhur poshtë pretendimet e Presidentit

Postuar: 25/08/2019 - 10:47

Kreu i demokratëve, Lulzim Basha ka shpërndarë sot një video në rrjetin social Facebook ku shpreh