BREAKING NEWS

Situatë e rënduar te “Shefqet Ndroqi”, qytetari nxjerr blof Ministrinë e Shëndetësisë: Paguaj 50 mijë lekë në ditë për t’i shërbyer babait, bleva respiratorin 1,500 euro (Pamjet)

Situatë e rënduar te “Shefqet Ndroqi”, qytetari nxjerr
x

Politike

Në 'kulmin' e përplasjeve në politikën shqiptare, vjen lëvizja e rëndësishme nga opozita e re

Në 'kulmin' e përplasjeve në politikën shqiptare,
Opozita e re në Parlament ka propozuar ndryshimin e sistemit zgjedhor.
 
38 deputetë nga opozita paraqesin projektin për ndryshimin e Kushtetutës për sistemin zgjedhor.
 
Ata kërkojnë mbledhjen e një tryeze me forcat politike dhe shoqërinë civile.