BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Politike

Në kulmin e përplasjeve të forta/ Monika Kryemadhi ‘zbarkon’ në Vlorë, çfarë po ndodh me Luan Ramën. Publikohet fotoja që tregon gjithçka

Në kulmin e përplasjeve të forta/ Monika Kryemadhi

Ditën e sotme, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është ndalur në Vlorë, ku zhvillon takime me mbështetësit e kësaj force politike, në krah të Luan Ramës, të parit të listës së kandidatëve për deputetë.

Takimi i LSI-së nisi me himnin e flamurit, dhe me një performancë nga një vajzë e vogël, e cila tregoi talentin e saj në muzikë.

Në kulmin e përplasjeve të forta/ Monika Kryemadhi

‘Dhe thonë që Vlora nuk ka më fëmijë… prandaj duhet të luftojmë fort që fëmijët tanë të mos ikin nga Shqipëria’, tha Kryemadhi.

Në kulmin e përplasjeve të forta/ Monika Kryemadhi

Luan Rama në fjalën e tij tha se prej muajsh ekipi i Vlorës po bën një punë të madhe që kjo parti në këtë qytet të ringrihet nga e para, me synimin e madh për të marrë 3 mandate në 25 Prill.

Në kulmin e përplasjeve të forta/ Monika Kryemadhi

Në kulmin e përplasjeve të forta/ Monika Kryemadhi

Në kulmin e përplasjeve të forta/ Monika Kryemadhi

Më të lexuarat