BREAKING NEWS

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë Berishës’, Erion Braçe i jep përgjigjen e fortë djalit të Remzi Hoxhës

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë
x

Politike

“Në Lalëz ke frikë të shkosh se të del përpara...”, Erion Braçe publikon fotot dhe ‘thumbon’ ashpër Presidentin Meta: Frika shtohet nga tifozët e dehur të Selltikut!

“Në Lalëz ke frikë të shkosh se të del

Zv.kryeministri Erion Braçe e ka nisur ditën e sotme me ftesën për të vizituar Divjakën e cila është më e bukur në vjeshtë dhe ku do të mund të gjeni ushqime bio me çmime shumë herë më të ulëta se në ço qytet.

Mirëpo Braçe nuk lë pa thumbuar as presidentin Meta për të cilin shkruan: Ne Lalez ke frike te shkosh se te del perpara kapaku i pusetes dixhitale qe mezi mbylle dhe frika shtohet nga tifozet e dehur te Selltikut;.

Postimi i plotë:

#MYLOVELYDIVJAKA

ME BESONI,

NUK KA GJE ME TE BUKUR E

ME NGJYRE SE #DIVJAKANEVJESHTE!

Keto jane pamjet nga ajri dhe falenderoj pafund @alketislamiofficial qe ja tregon cdo shqiptari e te huaji kete bukuri!

Jo te gjithe fluturojne, natyrisht!

Por ne i kemi krijuar mundesi gjithkujt ti arrije keto bukuri nga toka ne shtigjet e parkut,

duke ecur neper to por edhe me varka permes strugave;

Aaaa po, jo kaq lart, por lart ne ajer ju ngjit shkallarja e #KULLA360G!

Mos harroni edhe nje gje;

Kane nisur te dalin produktet tona te vjeshtes dhe jane me cmime 70-100% me te lira se ne Tirane apo gjetke.

Palasa u fik si per ty qe shkove e bleve nje shtepi 500 000 euro atje, ashtu dhe per ty tjetrin qe le leket e vitit atje duke pare shkemb, asfalt, zall e uje, patjeter edhe cantesqetullat;

Ne Lalez ke frike te shkosh se te del perpara kapaku i pusetes dixhitale qe mezi mbylle dhe frika shtohet nga tifozet e dehur te Selltikut;

Nderkohe,

#DIVJAKA ESHTE HAPUR,

ME AJER PAFUND E TE PASTER,

NGJYRA, ZOGJTE SHTEGETARE QE TANI MBIPOPULLOJNE PARKUN, QETESI ABSOLUTE-KUSH KERKON ATE SHPIRTERORE KA KISHEN E SHEN THANASIT NE KARAVASTA, USHQIMIN E PASTER E TE FRESKET;

HAPESIREN E PAFUND PER DISTANCIM FIZIK

#SHKONEDIVJAKE DHE

NDRYSHO DITEN!