BREAKING NEWS

Përplasjet në veri/ Shtëpia e Bardhë del me thirrjen e fortë për Kosovën dhe Serbinë

Përplasjet në veri/ Shtëpia e Bardhë del me thirrjen e
x
BREAKING NEWS

03 Qershor 2023

03 Qershor 2023
x
BREAKING NEWS

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë gjyqësore", Kreshnik Spahiu zbulon rolin e SHBA në çështjen e Saimir Tahirit

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së fundit nga Vuçiç

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë me sardele në vend të krokodilëve si Rama

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e SPAK

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e
x
BREAKING NEWS

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do të bëjë prokurori për çështjen e Saimir Tahirit

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do
x
BREAKING NEWS

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i Ramës

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i
x

Politike

“Në mediat greke pashë emrat e skuadrës operacionale që arrestuan Belerin”/ Artan Hoxha bën deklaratën e fortë dhe i bën thirrje AMP-së: Si mund të dalin këto në...

“Në mediat greke pashë emrat e skuadrës operacionale

Gazetari Artan Hoxha thotë se emrat e pjesëtarëve të skuadrës operacionale që arrestuan Fredi Belerin janë publikuar në mediat greke. Hoxha ngriti pyetjen mbi rrjedhjen e një informacioni të tillë në mediat e shtetit fqinj.

Më bëhet qejfi që Berisha foli. Nuk e ka uruar për fitoren Belerin. Edhe zoti Meta duhet ta përshëndesë. Është me logon dhe siglën e tyre. Ai ka djegur flamurin e Shqipërisë. I ka duart me gjak.

Në një media greke pashë emrat e skuadrës operacionale të Tiranës. Si mund t’ia japësh këto një vendi me të cilin je në konflikt të hapur. Gjej rastin t’i bëj thirrje AMP. Skuadra që ka kryer këtë operacion ka bërë detyrën. Kush ia ka dhënë një medie në Greqi emrat e skuadrës operacionale. Si është e mundur, si mund të dalin emrat e skuadrës operacionale?