BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Politike

“Në mënyrë të pacipë dalin dhe...”, numri 2 i PD-së sulmon hapur Jozefina Topallin: Bëjnë edhe sikur u dhimbset partia!

“Në mënyrë të pacipë dalin dhe...”, numri 2

Nënkryetari i PD-së, Ervin Salianji sulmoi mbrëmjen e djeshme figurat më një karrierë shumë të gjatë në Partinë Demokratike, siç ka qenë ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli, ku tha se ajo ka dalë hapur kundër PD-së dhe tani bën sikur i dhimbset partia.

“Në mënyrë të paciptë, dalin kryetarët e disa partive të tjera e flasin për PD sikur u dhimbset PD-ja. Kjo pastaj është me ta... Nuk di ku ta kapësh! Ka krijuar parti më vete, e del ajo e flet për PD, se i dhimbset, ku nuk mori dot as 3000 vota në gjithë Shqipërinë. (Po flet për Topallin?) Po, patjetër! I le i le PD e i fry, këta ikin, të dalin kundër e dalin sikur u dhimbset PD dhe janë shumë!”- tha Salianji.