BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Politike

“Në një moment shumë të rëndësishëm”, Lefter Maliqi takon ish-kryeministrin Berisha dhe lëshon paralajmërimin e fortë

“Në një moment shumë të

Ish-deputeti Lefter Maliqi ka ndarë në rrjetet sociale një foto nga një takim që ka zhvilluar dje me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Maliqi shkruan se ku takim miqësor ka ardhur në një moment të rëndësishëm për fatet e vendit dhe demokracisë.

“Takim miqesor me Liderin Berisha, ne nje moment shume te rendesishem per fatet e vendit dhe demokracise. Mirenjohje per investimet, kontributin e tij human dhe  te Zonjes se tij fisnike ne qarkun Berat, i cili eshte 10 here me i madh se i qeverisjes 13 vjecare te Rilindjes. Investime te prekshme ne qarkun Berat nga Frasheri, Gega, Kozare, Kucove, Perondi , Ure, Bistrovice, Cukalat, Kutalli, Lapardha, Qereshnik, Lumas, Roshnik, Berat, Sinje, Skrapar etj. Te bashkuar drejt fitores se sigurte”, shkruan Maliqi.