BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x
BREAKING NEWS

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin e fundit: Ja sa raste të reja janë regjistruar me Covid-19

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e
x

Politike

“Ne nuk na duan”, Kujtim Gjuzi: 4 minare i keni përballë Parlamentit

“Ne nuk na duan”, Kujtim Gjuzi: 4 minare i keni përballë

Gjatë një diskutimi të gjatë me Gjergji Vurmo, Enida Bozheku, Kujtim Gjuzi në lidhje me kushtet dhe kriteret që duhet të plotësoj vendi ynë për të qenë pjesë e BE-së tregoi diçka të cilën e ka nxjerrë nga përvoja e tij në konferencat e ndryshme ndërkombëtare. Ai tha se europianët kanë një problem me ne.

 “Në fund po bëhej rezoluta përfundimtare dhe atje thanë Bosnja, Shqipëria, Qipro-turke dhe Turqia nuk do të jenë pjesë e BE-së për aq kohë sa nuk do të dërgojnë pronat tek i zoti, për aq kohë sa komuniteteve fetare nuk do t’u kthejnë të gjitha pronat, dhe për aq kohë sa do të ketë lëvizje underground neo-otomane. 4 minare i keni përballë parlamentit”.

 

Më të lexuarat