BREAKING NEWS

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan: Më kërkoi në mënyrë jodiplomatike…

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan:
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin
x
BREAKING NEWS

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon planin e madh që po përgatitet për Shqipërinë

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa të menjëhershme pë gylenistet që marrëdhëniet tona të mos errësohen

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa
x
BREAKING NEWS

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do lejojmë askënd që të prishë këtë panoramë të bukur e të këndshme

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do
x
BREAKING NEWS

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit
x
BREAKING NEWS

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime të reja në Shqipëri

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime
x

Politike

“Në PD aktualisht ka krizë të theksuar besimi”, gazetari Basir Çollaku zbulon veprimin e delegatëve demokratë që do t’i dëmtonte: Kjo gjë nuk i nderon ata!

“Në PD aktualisht ka krizë të theksuar besimi”,

Gazetari Basir Çollaku i ftuar sot në emisionin ‘Breaking’ komentoi zhvillimet më të fundit brenda PD-së dhe mbledhjen e firmave për të thirrur Kuvendin Kombëtar të partisë.

Sipas Çollakut, Partia Demokratike po riformon veten e saj.

 “Në PD aktualisht ka krizë të theksuar besimi. Ndryshimet statusore, duhet të kenë garancinë që do të zbatohen. Nëse të deleguarit fillojnë dhe rrinë pas perdes, kjo gjë ata nuk i nderon”, tha Çollaku.