BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Politike

“Në shkurt do të ketë një hetim të dyfishtë për Edi Ramën”/ Gazetari plas deklaratën ‘bombë’ dhe paralajmëron

“Në shkurt do të ketë një hetim të dyfishtë

Gazetari Bledi Kasmi tha në një intervistë televizive se në muajin shkurt do të ketë një hetim të dyfishtë për kryeministrin Edi Rama.

“Hetimi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës pritet të fillojë në muajin shkurt. Rama do të ketë një hetim të dyfishtë në Shtetet e Bashkuara, nga njëra anë do të ketë një hetim nga juria e madhe që njihet atje, e drejtësisë dhe nga ana tjetër do të jetë në një hetim të një komisioni të Kongresit Amerikan ku do të hetohet dhe nga Republikanët dhe nga Demokratët në lidhje me aferat e FBI-së,” – u shpreh Kasmi.

Sipas tij Rama po e kalon në heshtje gjithë çështjen McGonigal sepse pret çfarë do të rezultojë dhe nga hetimet në SHBA.