BREAKING NEWS

“Nga tetori deri në mars e shtuna dhe e diela do jenë pa makina”, reagon Artan Hoxha, pyet hapur Ramën: Na rruaç komandant, por...

“Nga tetori deri në mars e shtuna dhe e diela do jenë pa
x

Politike

"Ne të tjerët edhe kemi gabuar, këta jo!", Saimir Tahiri thyen heshjen e gjatë dhe flet me emra

"Ne të tjerët edhe kemi gabuar, këta jo!", Saimir

 Sot Partia Socialiste feston themelimin e saj. Socialistët kanë festuar 28-vjetorin me një aktivitet pa kryeministrin Rama, që ka qenë në Lushnje dhe Divjakë në fushatë. Për këtë ka reaguar edhe ish ministri Saimir Tahiri i cili uron PS në këtë ditë të themelimit të saj.

Statusi i plotë:

E njeh Noren, po ke shkelur te pakten nje here ne pragun e PS! Te pershendet e perqafon me dashuri, sic ka bere me mua cdo here, qe shume vjet me pare. 

Socialiste e thjeshte nga ato qe opozite a pushtet qofshin te tjeret, nuk i ben asnje dallim.
Si Nora, eshte Tasha, Ida, Teuta, Dhurata, Haxhiu i ndjere, e shume te tjere qe kane qene e jane te zotet e shtepise ne seline e PS, ne cdo dite e date! Bashke me mijra njerez te tjere qe te PS kane pare forcen e shpirtit per te ardhmen e femijeve.
Ne te tjeret edhe kemi gabuar, keta jo! Kurre! 
Gezuar per ju, e per gjithe njerezit qe duan Shqiperine!
#gezuar28vitePS

 

 

Më të lexuarat