BREAKING NEWS

“Është koha për të qenë trima, është koha për të luftuar”, Yuri Kim paralajmëron ndryshimin e madh, ja çfarë thotë për arrestimin e ‘peshqve të mëdhenj’

“Është koha për të qenë trima, është
x

Politike

Dje nën ethet e shkarkimit sulmoi qeverinë Rama dhe Brukselin, Meta tërheq sot vëmendjen që në mëngjes me foton intime me Kryemadhin

Dje nën ethet e shkarkimit sulmoi qeverinë Rama dhe Brukselin, Meta

Presidenti Ilir Meta sa herë që gjendet në situata të vështira mundohet të tërheq vëmendjen me shprehjen e tij ‘me qetësi dhe dashuri’.

 Mirëpo ndërkohë që ndodhet nën ethet e shkarkimit nga posti i Presidentit dhe dje i ka rritur edhe dozat e sulmeve ndaj qeverisë, madje i shpalli luftë edhe Brukselit, Meta i është rikthyer strategjisë së vjetër.

Duke shfrytëzuar edhe festën e Shën Valentinit, Meta është përpjekur të largojë vëmendjen nga situata politike duke publikuar një foto intime me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi, njëherazi kryetare e LSI.

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve”, shkruan Meta krahas fotos.

Dje nën ethet e shkarkimit sulmoi qeverinë Rama dhe Brukselin, Meta