Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nëna e futbollistit të kombëtares zyrtarizohet për këshillin bashkiak në Elbasan

Postuar: 16/05/2019 - 18:02

Nëna e sulmuesit të ekipit tonë kombëtar Armando Sadiku është zyrtarizuar si kandidate e PS për në këshillin bashkiak të Elbasanit.

Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla e ka konfirmuar përfshirjen e zj.Fatmira Sadiku në këtë listë gjatë zyrtarizimit të kandidatëve për këshilltarë të PS.
 
Familja Sadiku të cilës i përket sulmuesi më i mirë i kombëtares shqiptare është një nga familjet më të njohura të lagjes “Fushë Mbret” në Elbasan dhe ndër më të investuarat në mbështetjes e të majtës në të gjitha garat elektorale. Por mbi të gjitha përfaqëson një familje që i ka dhënë gjithçka të mirë këtij qyteti ndër vite.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 23:56

Familja e presidentit, Ilir Meta gjatë vitit 2018 ka mundur të fusë në arkën e vet, ndër të tjera edhe 39 mijë euro nga shitja e një shtëpie.Në deklaratën e pasurisë të dorëzuar në ILDKP, familja presidenciale ka dekl

Postuar: 23/05/2019 - 22:38

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma deklaroi në emisionin Open se letrat e Edi Ramës

Postuar: 23/05/2019 - 22:38

Duke folur për debatin për krizën politike gazetari Robert Rakipllari ka pyetur drejtpërdrejt Ber

Postuar: 23/05/2019 - 22:30

Sali Berisha ka komentuar “sulmin” mbi ambasadorin e OSBE-së, Bernd Borchardt.

Postuar: 23/05/2019 - 22:26

Të shtunën pritet të zhvillohet protesta e radhës kombëtare e opozitës, përpara Kryeministrisë.

Postuar: 23/05/2019 - 22:16

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, i cili hyri në Kuvend pas vendimit të opozitës për

Postuar: 23/05/2019 - 22:11

“Unë kam një princip e mbaj dhe e them. Me Edi Ramën nuk mbahen zgjedhjet.