Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Nëse vjen momenti, dy duar për një kokë janë”, Paloka shokon me deklaratën pak para protestës

Postuar: 15/03/2019 - 23:15

 Edi Paloka mendon, se pavarësisht që ndërkombëtarët tani për tani kanë bërë kritika për vendimin e opozitës, do të jenë ata që do të negociojnë për qeverinë tranzitore.

Sa i përket protestës, ai deklaroi: Nesër i kemi thirrur për protestë, sa për dhunën, as nuk e kemi nxitur ndonjëherë, e as do ta bëjmë. Kjo çështje është paranojë e Ramës, ne nuk i kemi kërkuar shqiptarëve të ushtrojnë dhunë. Nesër janë thirrur në protestë, jo për të provuar ballokumet bajate të velinës.

I pyetur nëse kanë frikë nga drejtësia e re e Edi Ramës, ish deputeti demokrat tha se “nëse vjen momenti, dy duar për një kokë janë”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 20:34

Nga Haga ku delegacioni shqiptar po zhvillon takime me qëllim bindjen e Holandës të votojë pro për hapjen e negociatave për vendin tonë, kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla tha se z

Postuar: 21/05/2019 - 20:11

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bërë një denoncim të fortë ndaj Damian Gjiknurit

Postuar: 21/05/2019 - 20:10

Në vitin 2008, pozita dhe opozita e atëhershme ranë në një mendje për të bërë disa ndryshime në K

Postuar: 21/05/2019 - 20:00

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha teksa proteston për një Shqipëri si Europa, duket se vet

Postuar: 21/05/2019 - 19:42

“Mos guxo, asnjë shqiptar nuk e kursen sakrificën për liri, unë i pari”, ka qenë ky p

Postuar: 21/05/2019 - 19:36

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi po zhvillon një takim me Lëvizjen e Gruas për Integrim.

Postuar: 21/05/2019 - 19:31

Në pritje të një vote pozitive për çeljen e negociatave nga vendet anëtare të BE-së, Shqipëria ka