BREAKING NEWS

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen lëvizjet e Shkëlzen Berishës: Ja zyrat ku hyri për të...

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen
x
BREAKING NEWS

“Rama s’del në publik prej 4 ditësh”/ Gazetari ngre dyshime të forta: Ishte i ftuar edhe në një eveniment sportiv, por...

“Rama s’del në publik prej 4 ditësh”/ Gazetari ngre
x
BREAKING NEWS

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën marramendëse: Ja sa miliona euro duhet të kthejë familja Berisha

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën
x
BREAKING NEWS

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme: McGonigal ka takuar edhe politikanë të tjerë, mes tyre edhe...

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme:
x
BREAKING NEWS

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar bën paralajmërimin e fortë dhe zbardh planin e presidentit rus: Putin po përgatit një konflikt të frikshëm në...

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar
x
BREAKING NEWS

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi: Një ngjarje katastrofike do të godasë botën në 2 vjet

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi:
x
BREAKING NEWS

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën ‘bombë’: Rama nuk pritet më zyrtarisht në Shtëpinë e Bardhë

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe Italisë, GJKKO konfirmon masat e sigurisë për 15 të arrestuarit. Zbardhet vendimi

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe
x

Politike

Nesër zhvillohen primaret e PD-së, publikohet fleta e votimit për Tiranën

Nesër zhvillohen primaret e PD-së, publikohet fleta e votimit për

Ditën e nesërme do të zhvillohen primaret në Partinë Demokratike në të gjithë Shqipërinë. PD ka bërë publike fletën për primaret e Tiranës. Siç shihet në foto, janë të renditura emrat e 7 kandidatëve sipas radhës. Emrat e kandidatëve janë shkruar me rend alfabetik.

Nesër zhvillohen primaret e PD-së, publikohet fleta e votimit për

Kryesia ka miratuar tashmë listën e emrave për primaret dhe nesër zhvillohet procesi i votimeve. Në fund do të bëhet me dije lista e kandidatëve zyrtarë me të cilë Partia Demokratike do të përballet me maxhorancën në zgjedhjet lokale të 14 majit.

 

Më të lexuarat