Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Nga e di që jam gomar", si katandiset diskutimi për Xhafaj! (Video)

Video: 

Postuar: 17/05/2018 - 17:35

 Videoja e tyre po bën xhiron e rrjetit. Dy analistët e njohur, Shpëtim Nazarko dhe Alfred Lela padyshim që lanë nam me fjalorin e tyre në emisionit “Top Show”. Edhe pse ishin thirrur në studio për të analizuar akuzat e PD kundrejt vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafa, Nazarko dhe Lela janë përplasur aq keq me njëri tjetrin, sa kanë harruar arsyen pse janë ftuar në studio.

Nazarko:Mirë unë që unë jam gomar, po ti nga e di që unë jam gomar

Lela: Që ti je gomar, kjo është diçka që duket

 Nazarko: Ma ha munë

Lela: Ik o budalla, ti je barkderr

Nazarko:A ma ha munë. Kur të dhjes unë ik haje.

 Lela:Ik dil në pension mos na çaj trapin

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 11

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2018 - 22:13

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka rikthyer edhe njëherë në vëmendje ngjarjen e rëndë, ku u gjet i vdekur Shkelzen Qordja, shoferi i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Postuar: 19/09/2018 - 22:01

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur se nëse opozita del në rrugë për të protestuar

Postuar: 19/09/2018 - 21:35

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi shprehet pro ngritjes së një komisioni për të hetuar atë që e

Postuar: 19/09/2018 - 20:56

Artan Hoxha ka komentuar masakrën e Lushnjes,  ku u vra Zamir Latift dhe Jurgen Hoxha.

Postuar: 19/09/2018 - 20:50

Në emisionin ‘FAKT’ kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar se pse Shpëtim Idr

Postuar: 19/09/2018 - 20:16

Pas takimit me artistët për çështjen e Teatrit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka da

Postuar: 19/09/2018 - 19:52

Zv/Kryeministrja Senida Mesi priti sot në një takim Ministrin e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë së