BREAKING NEWS

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk është humbje për Bashën. Marrëveshja është rikthim në realitet, ka anë pozitive

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk
x

Politike

“Nga nesër dita e fundit me fashën orare deri në 13:00”, kryeministri Edi Rama njofton masat e rrepta për fundjavën dhe javën në vazhdim

“Nga nesër dita e fundit me fashën orare deri në

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar nëpërmjet një postim


i në rrjetet sociale se nesër është dita e fundit me fashën orare deri në orën 13:00.

“ NESËR ËSHTË DITA E FUNDIT ME FASHËN ORARE DERI NË 13.00

NGA NESËR NË 13.00 DERI TË HËNËN NË 05.00 GJITHÇKA DO TË JETË E MBYLLUR DHE TË GJITHË NË SHTËPI

NGA E HËNA, FASHA ORARE DO TË ZGJATET DERI 17.30 DHE AUTORIZIMET PËR LEJE-DALJE PËR PAZAR DO TË JENË 90 MINUTA

Pak nga pak dhe me durim, do të dalim me kokën lart nga kjo luftë”

Më të lexuarat