BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Aksidenti tragjik/ Zv. Kryeprokurorja bullgare ngre dyshime të forta dhe tregon enigmën e madhe: Mbetet mister, do të vijojnë hetimet. U gjetën vetëm 44 trupat e viktimave, 1 është zhdukur! 

Aksidenti tragjik/ Zv. Kryeprokurorja bullgare ngre dyshime të forta dhe
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Politike

“Ngatërrohen babë e bir, po katundi çfarë faji ka?”, Çollaku del me deklaratën fortë për përplasjen Basha-Berisha, Hoxha i jep përgjigjen që nuk e priste: Kur djali e nxjerr...

“Ngatërrohen babë e bir, po katundi çfarë faji

Situata brenda Partisë Demokratike është e tensionuar pas vendimit të Lulzim Bashës për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha nga grupi parlamentar.

Një reagim ka ardhur edhe nga anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike Kreshnik Çollaku. Përmes një postimi në rrjetet sociale Çollaku ka komentuar situatën në PD ku shkruan: “Nëse ngatërrohen babë e bir, po katundi çfarë faji ka?”

Por ish kreu i FRPD Lisandër Hoxha, i cili ka qenë një zë kritik ndaj Bashës dhe ka mbështetur ish kryeministrin Berisha në çdo Foltore të zhvilluar deri tani ka replikuar duke thënë se demokratët do përzënë Bashën nga PD.

“Kur djali e nxjerr babën nga shtëpija, katundi e nxjerr djalin prej fisi. Kështu thotë tradita jonë zakonore”, shkuan Hoxha.

“Ngatërrohen babë e bir, po katundi çfarë faji

“Ngatërrohen babë e bir, po katundi çfarë faji

Më të lexuarat