BREAKING NEWS

LAJM FANTASTIK! Sot shënohet rekord shërimesh nga koronavirusi në Shqipëri! Bien shifrat e infektimeve, ja çfarë ka ndodhur gjatë 24 orëve të fundit

LAJM FANTASTIK! Sot shënohet rekord shërimesh nga koronavirusi në
x

Politike

Nis fluturimi nga Aeroporti i Rinasit, kryeministri Rama zbulon kush do të jenë pasagjerët e parë dhe jep mesazhin ‘thumbues’: Çunat çamarrokë të...(VIDEO)

Nis fluturimi nga Aeroporti i Rinasit, kryeministri Rama zbulon kush do të

Kryeministri Rama ka dhënë lajmin e mirë se nesër, në datë 18 prill do të bëhet edhe fluturimi i parë në Aeroportin e Kukësit. Sikurse e kishte premtuar, Rama bën të ditur se pasagjerët e parë do të jenë ‘ccunat’ që e kanë sharë nga Londra.

“Kukës – Aeroporti Ndërkombëtar “Zayed – Flatrat e Veriut”, gati për fluturimin e parë me pasagjerët VIP, çunat çamarrokë të fejsbukut nga Londra. KUJDES MOS ËSHTË 3D”, shkruan Rama dhe ndan pamjet e mëposhtme.

Më të lexuarat