Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nis Parlamenti/ Opozita mungon sërish

Postuar: 24/09/2018 - 10:12

Ka nisur seanca plenare. Opozita e bashkuar mungon sërish.

Opozita do të jetë e fokusuar jashtë Parlamentit në prezantimin e platformës ekonomike. 

Ndërsa një nga pikat më të nxehta që do diskutohet sot në punimet e seancës është projektligji për statusin e gjyqtarëve dhe prokurorëve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 18

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2018 - 22:17

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të hënën, deklaroi se kryeministri Edi Rama, brenda një muaji i ka dhënë 30 milionë euro kompanisë Dunëell Habberman, bashkëpronar i së cilës është vetë ai me ose pa letra, pë

Postuar: 10/12/2018 - 22:10

Ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj, emërimi i të cilit solli debate dhe përplasje mes Presi

Postuar: 10/12/2018 - 22:00

Ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj, emërimi i të cilit solli debate dhe përplasje mes Presi

Postuar: 10/12/2018 - 21:54

“Punonjës Policie mbipeshe (barkdërra) të shmangen nga shërbime në vende të dukshme”.

Postuar: 10/12/2018 - 21:51

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka kritikuar deklaratën e bërë nga kryebashkiaku i Tiranës,

Postuar: 10/12/2018 - 21:48

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur se po të ishte në vendin e kryeministrit Rama,

Postuar: 10/12/2018 - 21:47

Ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj në një intervistë përballë Adi Krastës Lleshaj foli për