BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Politike

Nis rokada/ Dumani largon zëvendësin e tij nga SPAK, kush është emri i njohur që do zërë vendin e Ervin Kondilit

Nis rokada/ Dumani largon zëvendësin e tij nga SPAK, kush

Ndryshohet zv/drejtuesi i Prokurorisë së Posaçme SPAK njëherësh dhe shefi i Seksionit të Korrupsionit. Vendimi për ndryshimin shefit të Seksionit Kundër Korrupsionit në SPAK është marë nga drejtuesi Altin Dumani.

Dumani ditën e sotme ka vendosur të largojë nga drejtimi i Seksionit Kundër Korrupsionit, prokurorin Ervin Kondili.

Kondili mbante dhe detyrën e zëvendësdrejtuesit të SPAK. Në vend të Ervin Kondilit, Dumani ka vendosur të emërojë prokurorin Klodian Braho.

Braho prej 4 vite ka qënë pjesë e Strukturës Antikorrupsion dhe autor i disa dosjeve të njohura si çështja e inceneratorëve dhe të tjera.