BREAKING NEWS

Palët drejt një 17 maji të dytë, amerikanët nxjerrin jashtë loje LSI dhe nisin negociatat kokë më kokë me Ramën e Bashën, alarm në partinë e presidentit

Palët drejt një 17 maji të dytë, amerikanët nxjerrin
x

Politike

Nisi të telefonojë qytetarët, Ramës i ndodh ‘e papritura’ live: Po i bëj të dyja gjërat njëkohësisht (VIDEO)

Nisi të telefonojë qytetarët, Ramës i ndodh ‘e

Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme njoftoi se të gjithë qytetarët që mund të kishin probleme gjatë situatës së luftës me COVID-19, mund të dërgonin shqetësimet e tyre në Shqipëriaqëduam.al.

Sot një ditë më pas, Rama ka nisur që të telefonojë vetë qytetarët dhe u kërkon që të shprehin problemin e tyre.

Por teksa ishte duke folur i erdhi një telefonatë tjetër që e detyroi t’i mbyllte celularin qytetares për ta rimarrë sërish pak sekonda më pas.

“Ishte një telefonatë me Presidentin e Këshillit Europian. Se dija çfarë ore ishte telefonata dhe V”, tha Rama.

Më të lexuarat