BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Politike

Nisin fluturimet në Rinas, reagon kryeministri Rama dhe shigjeton presidentin: Ilir kam një lajm të keq për ty! Dokrrat me reflektime e auditime, vazhdoji me...

Nisin fluturimet në Rinas, reagon kryeministri Rama dhe shigjeton

Pas lajmit për nisjen e fluturimeve esenciale në aeroportin e Rinasit, ka reaguar kryeministri Edi Rama.

“Ilir kam një lajm të keq për ty: Vaksinat vijnë sot dhe fluturimet rifillojnë normalisht nesër! Plani yt me Saliun për bllokimin e vaksinimit e rikthimin e  Rrunpallës në prag të zgjedhjeve dështoi! Dokrrat me reflektime e auditime, vazhdoji me Leshkon dhe Leskon në skutat e OFL!”, shkruan Rama.