BREAKING NEWS

OFL ‘godet’ sërish, iu dërgon ultimatumin dy 'të fortëve' të Krujës dhe të Elbasanit: Përgjigjuni brenda 48 orësh! (EMRAT)

OFL ‘godet’ sërish, iu dërgon ultimatumin dy 'të
x

Politike

Nisin homazhet në nderim të Azem Hajdarit, Rudina bën gjestin prekës mbi varrin e të atit/ Kush ishin deputetët demokratë e socialistë që e shoqëronin? (EMRAT+FOTO)

Nisin homazhet në nderim të Azem Hajdarit, Rudina bën gjestin

Sapo kanë nisur homazhet në nderim të heroit të demokracisë Azem Hajdari.

E para që nisi homazhet ishte e bija e tij, deputetja Rudina Hajdari.

Ajo është shoqëruar nga deputetët e opozitës së re, mirëpo nuk kanë munguar as deputetët socialistë si Mimi Kodheli, Vasilika Hysi dhe Gramoz Ruçi.

Në një moment, Hajdari është përulur përpara varrit të të atit dhe e ka puthur atë.

Homazheve iu është bashkuar edhe presidenti Ilir Meta.