BREAKING NEWS

(FOTOT) Vjen lajmi fantastik/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po i dorëzohen autoriteteve shqiptare, riatdhesohen gra e fëmijë

(FOTOT) Vjen lajmi fantastik/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po i
x
BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Politike

Një ditë para mbajtjes së zgjedhjeve për kryetar të PD, Lulzim Basha feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

Një ditë para mbajtjes së zgjedhjeve për kryetar të PD,

Lulzim Basha feston ditëlindjen një ditë para mbajtjes së zgjedhjeve për kryetar të PD. Basha feston 47-vjetorin e lindjes.Por, ditëlindja e kryedemokratit i përkon dhe me përvjetorin e 30 të krijimit të Partisë Socialiste.

Basha ka lindur më 12 qershor të vitit 1974.Prej tetë vitesh ai ndodhet në krye të PD ndërsa më herët, në kohën e qeverisjes së PD ka mbajtur poste të rëndësishme si ai i ministrit të Transportit, Brendshëm dhe të Jashtëm.

Ndërkohë nga vitin 2011 deri në vitin 2015 ai ka mbajtur postin e kryebashkiakut të Tiranës.

Një ditë para mbajtjes së zgjedhjeve për kryetar të PD,

Më të lexuarat