BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Politike

"Pallati ku jeton ti është ngritur mbi..."/ Trondit Sokol Balla, i zbulon SKANDALIN e rëndë Sali Berishës: Sot ti jeton mbi varrin e parakohshëm të aktores së njohur shqiptare

"Pallati ku jeton ti është ngritur mbi..."/ Trondit Sokol

Ish kryeministri i vendit, Sali Berisha, ditën e sotme përpara se të shkonte në seancën plenare ka shpërthyer ashpër ndaj Edi Ramës dhe Lulzim Bashës, duke i quajtur fajtorë për situatën që ndodhen banorët e "5 Majt". Berisha u ka dalë në mbrojtje protestuesve.

Lidhur me këtë situatë gazetari Sokol Balla ka reaguar ndaj deklaratave të ish-kryeministri Sali Berisha. Balla shkruan në Twitter se pallati ku jeton sot Berisha ëshët ngritur mbi truallin e aktores së ndjerë Elida Cangonji, që sipas tij iu grabit nga gjykatat nën qeverisjen e PD.

Ja reagimi i plotë i Sokol Ballës:

Berisha: “Ndertuesit private e publike duhet te merren vesh me banoret”.

Pyetje: Sali, a e njeh Elida Cangonjin? Sot Ti banon jo thjesht ne pallatin e ngritur mbi shtepine qe iu grabit asaj nga ndertuesit e gjykata jote, por varrin e vdekjes se saj te parakohshme nga trishtimi!

Më të lexuarat