BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Politike

“Një parodi e neveritshme”/Berisha reagon për marrëveshjen për presidentin: Edi Rama po poshtëron disa individë, çdo gjë që kryeministri bën me Ali Bashën është një...

“Një parodi e neveritshme”/Berisha reagon për

Gjatë deklaratës të ditës së sotme, ish kryeministri Sali Berisha, u pyet edhe në lidhje me kandidatin për president dhe me marrëveshjen e arritur të opozitës me PS sa i takon presidentit të ri të vendit.

Duke e konsideruar si një parodi të neveritshme, Berisha tha se kjo është dëshmi se disa individë të caktuar pranojnë të poshtërohen nga Edi Rama por shtoi se ata nuk përfaqësojnë PD.

Berisha: PD është forcë politike e opozitës. Ajo funksionon mbi bazë procedurash dhe vendimesh dhe precedentesh, të trija.

Gjithçka shihni janë një parodi e neveritshme, dëshmi e keqe e shfrytëzimit ekstrem nga Edi Rama të individëve të caktuar që për disa arsye pranojnë të vetëposhtërohen por nuk përfaqësojnë asgjë nga PD.

Bazuar nga vendimet e PD, kemi bërë të qartë para jush qëllimet tona. Çdo gjë që Edi Rama bën me Ali Bashën është një praktikë …

Më të lexuarat