BREAKING NEWS

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi merr goditjen “e fortë” para zgjedhjeve

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi
x

Politike

“Një projekt i shumë ëndërruar”, kryeministri Rama publikon pamjet nga investimi i rëndësishëm dhe i jep ‘shuplakën’ e fortë opozitës (VIDEO)

“Një projekt i shumë ëndërruar”, kryeministri

Kryeministri Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me publikimit e pamjeve nga punimet për ndërtimin e Aeroportit të Kukësit, që tashmë nuk është vetëm në 3D sikurse e akuzon opozita, por është një vepër që po realizohet nga dita në ditë.

“MIRËMËNGJES

dhe me kantierin e Aeroportit të Kukësit, ku falë punës që vazhdon intensivisht po merr formë terminali i ri i pasagjerëve, po bëhet zgjatja e zgjerimi i pistës dhe po realizohet sipas standardeve të Bashkimit Europian një projekt i shumë ëndërruar, që do ta kthejë Kukësin në një pol ekonomik të verilindjes e do të përcaktojë fuqishëm të ardhmen e ekonomisë së Shqipërisë verilindore, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Më të lexuarat