BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Politike

“Një shërbim jetik”/ Nuk ndalet kryeministri Rama, jep lajmin e mirë (VIDEO)

“Një shërbim jetik”/ Nuk ndalet kryeministri Rama, jep

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka dhënë lajmin e mirë se në Spitalin Memorial të Fierit është hapur Shërbimi i Hemodinamikës për ndërhyrjet me metoda të avancuara në zemër.

Një shërbim jetik ky që do t’iu vijë në ndihmë gjithë banorëve.

“Në Spitalin Memorial të Fierit është hapur Shërbimi i Hemodinamikës për ndërhyrjet me metoda të avancuara në zemër.

Ministrja Ogerta Manastirliu inspekton Spitalin Memorial, ku ekipi i përbashkët shqiptaro-turk  ka nisur ofrimin e këtij shërbimi jetik me standard të lartë për të gjithë banorët e Jugut, me pajisjen më të avancuar, që ofron të gjithë gamën e ndërhyrjeve për sëmundjet kardiake dhe ato neurologjike

#SkaKohëPërPushim”, shkruan Rama.

Më të lexuarat