BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Politike

“Një thesar i paçmueshëm pret të zbulohet para syve tuaj së shpejti”, kryeministri Rama jep lajmin fantastik (VIDEO)

“Një thesar i paçmueshëm pret të zbulohet para syve

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga puna që po bëhet për transformimin e Bibliotekës së Vjetër Kombëtare.

Rama premton se shumë shpejt një thesar i paçmueshëm do të zbulohet para syve tanë.

“Vazhdon papushim puna për transformimin e Bibliotekës së Vjetër Kombëtare, në një qendër bashkëkohore të librit dhe dialogut, ku një një thesar i paçmueshëm pret të zbulohet para syve tuaj së shpejti

#SkaKohëPërPushim”, shkruan Rama.