BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Politike

Një tjetër goditje e fortë për Kryemadhin, kush është ish-deputetja e njohur e LSI që i bashkohet PS (EMRI)

Një tjetër goditje e fortë për Kryemadhin, kush

Ish deputetja e LSI-së, Ediola Braha i është bashkuar Partisë Socialiste. Lajmin e ka dhënë ministri Bledi Çuçi.

“Skuadrës fantastike të Partisë Socialiste në Tepelenë iu bashkua edhe deputetja e LSI-së, Ediola Braha. S’ka më asnjë dyshim se partia që kryetari i opozitës e ka quajtur “SHPK-ja e tregtarit të Venedikut”, po shkon drejt shkërmoqjes totale dhe më 25 prill do të marrë goditjen finale. Angazhimi me LSI-në dhe vota për këtë parti është një mundësi e çuar dëm. Kaq gjë shqiptarët e kanë të qartë dhe do ta dëshmojnë me votë. Partia Socialiste është e vetmja e mirë që ka sot politika shqiptare. Në këto zgjedhje nuk diskutohet thjesht mandati jonë i tretë, por jemi në një betejë mes të ardhmes dhe të shkuarës. Ata janë e shkuara e rrëmujës dhe e rrënimit që nuk meritojnë më besim. #BashkëMePartinëSocialiste #PërShqipërinëQëDuam????????”, shkruan Çuçi.

Një tjetër goditje e fortë për Kryemadhin, kush

Më të lexuarat