BREAKING NEWS

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks Nikës, Hekuran Dedës dhe 6 të plagosurve, ja provat tronditëse të policisë në prokurori

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks
x

Politike

“Një tjetër lehtësim”, kryeministri Rama jep lajmin fantastik për gjithë qytetarët (VIDEO)

“Një tjetër lehtësim”, kryeministri Rama jep lajmin

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një tjetër jam të mirë mëngjesin e sotëm. Tashmë përmes platformës e-Albania, brenda 3 minutash të gjithë qytetarët mund të korrigjojnë adresën e tyre aktuale të banimit, apo të deklarojë adresën e re.

Një procedurë mjaft e thjeshtë, e cila i lehtëson qytetarët nga procedurat burokratike nëpër zyrat e administratës.

“MIRËMËNGJES

dhe me një tjetër lehtësim nga e-Albania, ku ju mund të korrigjoni adresën aktuale të vendbanimit tuaj ose deklaroni adresën e re vetëm në 3 minuta duke përdorur celularin apo kompjuterin pa marrë më rrugën për dokumenta, ju uroj një ditë të mbarë

https://e-albania.al/eAlbaniaServices/UseService.aspx...”, bën të ditur kryeministri Rama.

Më të lexuarat