BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x
BREAKING NEWS

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta janë Kampionët tanë Antikorrupsion, së bashku do të ndëshkojmë të korruptuarit

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas ‘BOMBËN’ për Sali Berishën, paralajmëron zhvillime të forta: Jam i bindur. Pas arrestimit të tij do të...

Frrok Çupi plas ‘BOMBËN’ për Sali Berishën,
x

Politike

“Një tjetër rekord në politikë nga neokomunisti Lulzim”, Ylli Manjani: Bashën e paska thirrur edhe prokuroria belge, pse nuk shkon kryetari

“Një tjetër rekord në politikë nga neokomunisti

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani shkruan në rrjetet sociale se Lulzim Basha ka vendosur një tjetër rekord në politikë. 

Në një status në rrjetet sociale, Manjani thekson se Basha thirret vazhdimisht në Prokurori dhe jo vetëm në atë vendase. 

Sipas tij, Basha është i vetmi që e thërrasin edhe prokuroritë e huaja. 

Postimi i plotë:

Edhe prokuroria Belge e paska thirrur për të dëshmuar?! 
Ja dhe një rekord tjetër që vendos në politikë neokomunisti Lulzim. Thirret rregullisht në prokurori, jo vetëm vendase.
Si ka mundësi që vetëm këtë thërrasin prokuroritë e huaja?!
Por Ai nuk shkon se është kryetar partie.
E thotë pastaj se nuk e përdor partinë për interesat e veta…!
Në Shqipëri rrena i ka këmbët e gjata.
Si rrena e pushtetit ashtu edhe e opozitës…

Më të lexuarat