BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën
x
BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x

Politike

"Njeri i rrallë, kishte gjakderdhje por...”, Floriana Garo rrëfen momentet e goditjes së Sali Berishës: Ishte e pabesueshme

"Njeri i rrallë, kishte gjakderdhje por...”, Floriana Garo

Zëdhënësja e PD-së, Floriana Garo, e ftuar në emisioni  “Drejt” u shpreh se nuk e priste goditjen e Berishës në 6 dhjetor në protestë.

Ajo tha se Berisha u gjakos, por nuk e dha veten, madje bëri thirrje nga podiumi për vetëpërmbajtje kundrejt protestuesve.

“Nuk e prisnim goditjen e Berishës. Ndodhi diçka e tillë që nuk e prisnim dhe reagimi ishte përtej asaj që unë do të doja, por që ishte normal. Për mua ishte e pabesueshme. Të njëjtën gjë mendova edhe në 8 janar kur u hodhën karriget nga kati i dytë i PD-së.

Berisha nuk e humbi vetëdijen, por goditja ishte e fortë. Kishte gjakderdhje, por që unë mendoj se mosha e tij, por edhe një njeri tjetër nuk do të kishte mundur dot me aq përmbajtje dhe forcë, që të bënte thirrje për përmbajtje e të vijonte protestën. Ishte veprim prej njeriu të rrallë”, tha Garo.

 

Më të lexuarat