BREAKING NEWS

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan
x

Politike

“Njeriu nuk vdes kur i ndal zemra apo fryma”, Elisa Spiropali jep mesazhin e fortë: Ai është i paharrueshëm!

“Njeriu nuk vdes kur i ndal zemra apo fryma”, Elisa Spiropali jep

Ministrja Elisa Spiropali përmes një postimi në rrjetet sociale ka përkujtuar 553 vjetorin e ndarjes nga jeta të heroit tonë kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu.

Spiropali shkruan se njeriu nuk vdes kur i ndalon zemra, vdes kur harrohet.

“Njeriu nuk vdes kur i ndal zemra apo fryma. Njeriu vdes kur harrohet. Skënderbeu ynë është i paharruar, dhe i pavdekshëm.”, shkruan Spiropali.

“Njeriu nuk vdes kur i ndal zemra apo fryma”, Elisa Spiropali jep