BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Politike

Noka me tone të ashpra: Berisha u tentua të vritej me një grusht! Ndërhyn Eni Vasili: Mos të bëhemi qesharak, s'ka vdek njeri nga një grusht...

Noka me tone të ashpra: Berisha u tentua të vritej me një grusht!

Deputeti demokrat Flamur Noka thotë se ditën e djeshme ishte planifikuar eleminimi fizik i Sali Berishës.

Sipas Nokës, 31-vjeçari Gerti Shehu do e ekzekutonte Berishën me një grusht. Në këtë pikë, Noka pati kundërshti nga analisti Fatos Lubonja dhe moderatorja e emisionit Eni Vasili, e cila tha se “s’vdes njeriu nga një grusht”.

Por sipas Nokës diçka e tillë mund të ndodhë, duke marrë parasysh dhe moshën e Berishës.

Flamur Noka: Ishte vendim për likuidim fizik.

Fatos Lubonja: Nuk e besoj me një grusht

Flamur Noka: Pse s’ke parë ti të vritet njeri me grusht?

Eni Vasili: Noka të mos bëhemi qesharak se s’ka vdekur njeri nga një grusht

Flamur Noka: Ndodh, duke patur parasysh moshën