BREAKING NEWS

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat e fundit, kush është ish-deputeti dhe emri i njohur demokrat që u riktheu pasi mbrëmë u la jashtë listave

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat
x

Politike

“Nuk e di nëse Sali Berisha do ua kishte bërë këtë!”, Erion Braçe del me deklaratën e fortë: Le të çohet cilido e ta mohojë, por...(FOTO)

“Nuk e di nëse Sali Berisha do ua kishte bërë

Zv.kryeministri Erion Braçe përmes një postimi në rrjetet sociale ka shprehur entuziazmin e tij për rindërtimin nga fillimit të qytetit të Laçit. Teksa flet për projektin e madh, Braçe nuk lë pa ‘thumbuar’ as ish-kryeministrin Sali Berisha.

Postimi i plotë:

#LACI ESHTE NJE HISTORI E RE NDERTIMI NGA THEMELET!

Nuk e di historine e vjeter te nderimit te tij, por kjo e reja e ndërtimit nga themelet nis cdo mengjes;

Ujesjelles per 24 ore uje, kolektor qendror e kanalizime per te mos u permbytu me, shkolla te reja per cilindo qe do te dije e te ndertoje te ardhmen, spital i ri per te moshuar e te rinj, shtepi te reja e te patundshme me nga termeti, rruge, cdo rruge e hapur e ne ndertim, urbanizim, pallate te trasheguara ne rigjenerim, sheshe e parqe per gjithkend;

CDO GJE PO BEHET NGA E PARA,

NJE QYTET SIC DUHET TE JETE E PER TE GJITHE!

Nuk di nese Sali Berisha do ua kishte bere,

por ESHTE FAKT, ne 6 vitet e para e 8 vitet e dyta te pushtetit te tij te gjate, NUK BERI ASGJE NGA KETO!

Le te cohet cilido e ti mohoje!

Ndaj,

ESHTE KOHA PER TE VLERESUAR PUNEN, KURRE ME GENJESHTARET!

Me ata fituan nje grusht njerezish te privilegjuar nga PUSHTETI I SALI BERISHES, me ne po fiton QYTETI I GJITHE!

Une jam shume i lumtur qe cdo te marte shoh si ndertohet qyteti, shume mirenjohes cdo punetori, shume krenar edhe per FSHZH, Ministrine e Infrastruktures, procesin e rindertimit.

#PUNEEMBARE

“Nuk e di nëse Sali Berisha do ua kishte bërë

Më të lexuarat